oczepiny

Lut

01

Oczepiny będzie oryginalnie,wspaniale!

Published by In Category Blog

Dawniej nikt nie wyobrażał sobie, że jakiekolwiek wesele mogłoby się odbyć bez klasycznych oczepin z wesołymi przyśpiewkami, rzucaniem welonu oraz różnego typu konkurencjami. Dziś jednak sytuacja prezentuje się już zupełnie inaczej, coraz częściej mamy bowiem w naszym kraju wesela międzynarodowe, nietypowe, będące raczej przyjęciami w stylu angielskim niż standardowymi hucznymi imprezami. Nie każda Para Młoda oczepiny lubi, nie każda zatem pragnie włączać je do harmonogramu. Jednak oczywiście warto byłoby, by pojawiło się coś w zamian, inny element kulminacyjny wesela. O czym mowa?

Będzie oryginalnie, będzie niebanalnie, będzie wspaniale!

Pary, które klasycznej formy oczepin nie chcą, jak najbardziej mogą zdecydować się na pokaz tańca. Niech jednak goście mają z niego dodatkowy użytek i też się czegoś nauczą – tancerze jak najbardziej mogą zatem dla nich urządzić minilekcję.

Być może Para Młoda jest obdarzona niezwykłym talentem wokalnym, może zatem około północy przedstawić wszystkim zebranym swój krótki recital. Gwarantujemy, że nie zabraknie wzruszeń i pochwał, na pewno Wasz występ zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom wesela.

Dobrą alternatywą oczepin jest również pokaz fajerwerków. Gdy na tle rozgwieżdżonego nieba pojawią się kolorowe świetlne kompozycje, wkradnie się ogromna dawka magii i niezwykłości, która Para Młoda z całą pewnością długo będzie wspominać.

Ciekawa idea to także zorganizowany około północy pokaz multimedialny z Parą Młodą w roli głównej. Warto byłoby poprosić profesjonalistów o to, aby stworzyli dla Was taką wyjątkową produkcje – niech ma ona ciekawe tło muzyczne (wybrane oczywiście przez Was) oraz niebanalne efekty.

Oczepiny to nie jedyne rozwiązanie!

Oczywiście nie brakuje par, które bez oczepin nie są w stanie wyobrazić sobie swojego udanego przyjęcia weselnego – takie rzecz jasna z całą pewnością z powyższych rad nie skorzystają. Jednak wszyscy poszukujący alternatywy jak najbardziej mogą owe porady ekspertów wziąć sobie do serca – albo spróbować samemu wymyślić atrakcję będącą swoistym zamiennikiem klasycznych oczepin.

Po inspiracje, pomysły, porady i ciekawostki ślubno – weselne zapraszamy na www.towesele.pl. Tam znajdziecie wszystko, co potrzebne, by ten najważniejszy dzień był jeszcze piękniejszy!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 611, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane